Випадкова новина

“Публічні закупівлі в Україні”


Відповідно до Закону Про публічні закупівлі” встановлена обов’язкова вимога щодо навчання (підвищення кваліфікації) тендерного комітету.

Вінницька торгово-промислова палата здійснює навчання на постійно діючих курсах для членів тендерних комітетів та уповноважених осіб. Курси проводяться у спеціально облаштованій аудиторії в центрі міста за адресою: вул. Соборна, 67 (к.102).

Вартість участі у навчанні складає 2100 грн з особи (з урахуванням ПДВ) та включає консультації під час проведення курсів, забезпечення нормативно-правовою літературою, кави-брейк та повноцінні обіди. Для дитячих будинків та інтернатів вартість навчання становить 1500 грн з особи. По завершенню навчання видається Сертифікат.

Вартість участі y навчанні в режимі онлайн за допомогою сервісу для проведення онлайн-конференцій Zoom складає 1500 грн з особи та включає консультації під час проведення курсів, забезпечення нормативно-правовою літературою.

Графік проведення навчань на 2022 рік:

  • 03 – 04 березня

Лектор - Кіт Віктор Миколайович

За додатковою інформацією звертайтесь за тел.: (0432) 525962, тел./факс: (0432) 520712. Адреса: вул.Соборна, 67, кім.103. E-mail: travel@cci.vn.ua

Я хочу пройти навчання у "Подільській школі Бізнесу". До кого мені звернутись? PDF Друк e-mail

Раз уж вы читаете эту статью, значит, при инсталляции Joomla! вы установили Демонстрационные Материалы. Следует ли устанавливать их при создании каждого нового проекта на Joomla!, решать вам. Если вы, или тот, кто будет пользоваться создаваемым вами сайтом, новичок в мире Joomla!, установить Демонстрационные Материалы будет полезно, поскольку в них содержится самая необходимая информация для начала работы с системой. Никакой другой необходимости в установке Демонстрационных Материалов нет, по завершении настройки сайта под вашу задачу их можно удалить.