Налаштування системи

Випадкова новина

“Публічні закупівлі в Україні”!


Відповідно до Закону Про публічні закупівлі” встановлена обов’язкова вимога щодо навчання (підвищення кваліфікації) тендерного комітету.

Вінницька торгово-промислова палата здійснює навчання на постійно діючих курсах для членів тендерних комітетів. Курси проводяться у спеціально облаштованій аудиторії в центрі міста за адресою: вул. Соборна, 67 (к.102).

Вартість участі у навчанні складає 1500 грн з особи, підвищення кваліфікації – 1050 грн, та включає консультації під час проведення курсів, забезпечення нормативно-правовою літературою, кави-брейк та повноцінні обіди. Для дитячих будинків та інтернатів вартість навчання становить 1400 грн, підвищення кваліфікації – 900 грн з особи.

Програма навчання фахівців у сфері публічних закупівель включає:

1. Загальний огляд Закону України "Про публічні закупівлі". Основні положення та відмінності Закону "Про публічні закупівлі".

2. Запровадження системи електронних закупівель через ресурс ПРОЗОРРО. Порядок реєстрації та роботи в системі.

3. Огляд електронних майданчиків у системі ПРОЗОРРО. Організація та проведення допорогових електронних закупівель.

4. Порядок проведення електронного аукціону (зниження ціни) та визначення переможця процедури закупівлі.

5. Закупівля електроенергії: готуємось до нововведень.

Заняття проводяться провідними експертами – практиками у сфері публічних закупівель України.

Графік проведення навчань на 2019 рік:

  • 27 – 29 травня

Графік проведення підвищення кваліфікації на 2019 рік:

  • 28 – 29 травня

Лектор - Кіт Віктор Миколайович

За додатковою інформацією звертайтесь за тел: (0432) 525962, тел./факс: (0432) 520712. Адреса: вул.Соборна, 67, кім. 103. E-mail: travel@cci.vn.ua
Останні новини PDF Друк e-mail

Вінницька торгово-промислова палата і Центр управлінських технологій ЮВАС висловлюють Вам свою щиру повагу та запрошують у період спаду ділової активності приділити увагу організаційному порядку у вашому

бізнесі.

Саме для цього ми підготували нову управлінську програму, яка спрямована на побудову, вдосконалення, або ж повну зміну організаційного порядку відповідно до Ваших стратегічних цілей і планів.

Сучасний тренд в менеджменті – це організаційний розвиток, як засіб забезпечення результативності та ефективності у довгостроковій перспективі. Існуючий на підприємстві організаційний порядок забезпечує той результат,

який Ви маєте. Якщо Ви налаштовані на отримання іншого - перш за все необхідно створити новий порядок, який має відповідати новим цілям.

Організаційний порядок охоплює: стратегію розвитку підприємства, з’ясування функціоналу, регламентацію бізнес-процесів, управлінський облік, управління доходами та витратами, управління рухом грошових коштів,

мотивацію персоналу та систему безперервних організаційних поліпшень. Тому архітектором, керівником та натхненником має виступати саме власник або керівник підприємства.

 

Припонуємо Вам разом з нами в колі цілеспрямованих однодумців зайнятися КАЙДЗЕН саме організаційного порядку, який слугуватиме опорно-руховим апаратом для досягненя Ваших цілей і подальших динамічних змін.

Зміна організаційного порядку дозволяє реалізувати прихований потенціал працівників підприємства та підвищити ефективність роботи персоналу. При здійсненні потрібних змін Ви отримаєте:

  • Збільшення доходів;

  • Зменшення витрат;

  • Підвищення обсягу продажів;

  • Збільшення маржинального доходу окремлених підрозділів;

  • Зменшення витрати особистого часу на управління бізнесом.

Всі інструменти і навички, які необхідні для позитивних зрушень ми плануємо надати Вам під час 10 зустрічей-семінарів, які фактично становлять школу організаційного розвитку для керівників вищої ланки.

Як результат, Ви будете в змозі самостійно провести діагностику свого бізнесу, зрозуміти проблеми, які заважають розвитку підприємства і розробити програму організаційних змін з метою подальшого зростання

результативності та ефективності бізнесу. Ви також зможете скористатись порадами консультантів, їх досвідом впровадження організаційних змін, що дозволить вам виконати програму реформування швидше та

ефективніше.

Запрошуємо Вас приєднатися до нашого проекту. Додаємо загальну програму циклу тренінгів та анотацію до першого тренінгу.

Вартість участі у програмі становить:

  • Для членів Вінницької ТПП - 1000 грн

  • Для інших підприємств – 2000 грн